Kocatepe Kahve Evi

Kocatepe markası, Madam Marusia tarafından 1919 yılında kurulmuş, 1949 yılında Nurettin Tunçay ile market raflarında yerini almış, 1996’da Haluk Tunçay ile Türkiye'nin ilk Kahve Evi konseptini kurmuştur. Kocatepe, günümüzde İncebey Ulubay ile 5 farklı self servis kahve evi ve 1919 kuru kahvecisi konsepti ile yoluna devam etmektedir.

Kahve Evi konsepti ile gerek Türk kahvesini, gerek dünya kahve çeşitlerini, kendine özgü yiyecek ve içeceklerle çağdaş işletme çatısı altında birleştirmeyi başarmıştır.

Kocatepe Kahve Evi, geleneksel Türk Kahvesinin eşsiz lezzetinin, Türk kültürü ve geleneklerine bağlı kalarak ülke pazarında geniş kitlelere yayılmasını kendisine ilke edinmiştir.

Halen kendi üretimi olan zengin kahve çeşitleri ile pazarda belirli bir yeri olan marka yeni yatırımcıları ve dinamik yapısı ile hizmetlerini sürdürmektedir. Nurettin Kocatepe markalı ürünler ile yurt dışında ve yurdun her köşesinde bulunabilmekte, Kocatepe Kahve Evi konsepti ile de Anadolu’nun başlıca illerinde kahve severleri ile buluşmaktadır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en kısa sürede ve en yüksek kalitede karşılamak, dürüstlük ve güvenilirlik prensipleriyle hareket ederek üstün ticaret ahlakını korumak. Çevreye duyarlı, sürdürülebilir çözümlerle hizmet vererek, insana ve çevreye saygıyı ön planda tutmak. Sürekli kalite iyileştirme anlayışımızla, satış sonrasında da müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak.

Vizyonumuz

Sektörümüzde yenilikçi, güvenilir ve müşteri odaklı bir lider olarak tanınmak. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerimize en iyi alışveriş deneyimini sunmak. İş ahlakı ve dürüstlük ilkelerine bağlı kalarak, çevremizde örnek bir firma olmak ve sürdürülebilirlik anlayışıyla gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak. Müşteri memnuniyetini sürekli artırarak, sektörde kalıcı ve saygın bir yer edinmek.

İlkelerimiz

✓ Müşteri Memnuniyeti Verimlilik
✓ Teknoloji ve Kalitede Önderlik
✓ Çalışanların Katılımı
✓ Süreçlerin İyileştirilmesi
✓ Açıklık ve Dürüstlük

Çevreye Duyarlı

Üretirken doğayı koruyoruz. Bulunduğumuz yerleri güzelleştiriyoruz. Her yıl fidanlar dikiyoruz.

Başarı & Kalite

Markamıza her geçen gün değer katıyoruz. Kalite'ye olan düşkünlüğümüz müşterilerimize olan saygımız ile gözümüz devamlı yıldızlarda.

Mutlu Müşteri

Hem üretiyoruz, Hem pazarlıyoruz, Her daim müşteri memnuniyetini kendimize ilke edindik ve bu yolda daima katlanarak ilerleyeceğiz.

Güçlü Üretim

Tiesto ürün ve hizmetlerinde yenilikçilik ve yaratıcılığı artırarak, Bir çok farklı üründe hizmet vermektedir.

DESTEK EKİBİMİZ YARDIMA HAZIR

En uygun fiyatlandırma, ürün seçimi ve teknik konularda hizmetinizdeyiz

Vasfi Enerji

Su Gücüyle Geleceği Aydınlatıyoruz: Hidroelektrik Enerjiyle Sizin İçin İleriye!

Ergan Petrol

Yola Çıkarken Güveniniz Bizimle: Akaryakıt İstasyonu, Her An Yanınızda

Mobilya

Konforunuz İçin Her Detay Düşünüldü: Ev Mobilyalarında Kalite ve Estetik Buluşuyor

Saka Pelet

Doğal ve Sürdürülebilir Isıtma Çözümü: Çam Peleti ile Hem Çevreyi Hem Bütçenizi Koruyun

TOP